e-mail telefoonnr
Voorzitter Pieter Treep voorzitter@kvdoskampen.nl  
Secretaris Erwin van Dijk secretaris@kvdoskampen.nl  
Niet voor wedstrijdwijzigingen. Hiervoor kunt u mailen met: wedstrijdsecretariaat@kvdoskampen.nl  
Penningmeester Adriaan Smit penningmeester@kvdoskampen.nl  
Lid PR & Communicatie   pr@kvdoskampen.nl  
Lid Sponsorcommissie Jan Plender sponsorcommissie@kvdoskampen.nl  
Lid Technischecommissie Nynke Links/Rianne Bos technischecommissie@kvdoskampen.nl    
 
Lid Activiteitencommissie      Vacant ac@kvdoskampen.nl  
Lid Kantinecommissie Vacant kantinecommissie@kvdoskampen.nl
 

 

 

Sponsors

Privacy protocol (concept)

Er is op dit moment een privacy protocol in concept beschikbaar. Klik hier voor de link.

Aanmelden nieuwsbrief

Wil jij ook de nieuwsbrief ontvangen en sta je nog niet in de mailingslijst. Klik dan hier en meld je voor deze nieuwsbrief aan. Ook vind je hier de oude nieuwsbrieven.

Korfbal rokjes

Via de vereniging is het mogelijk om een hoge kwaliteit korfbal rokje te kopen tegen inkoopsprijs. Voor informatie kan je contact opnemen met Hermien Klos, 038-3318938.

Sponsors