Wedstrijden en scheidsrechters zaterdag 29 november 2019

24-11-2008

Deze week staan onderstaande wedstrijden op het programma in de verschillende sporthallen. Bij de thuiswedstrijden kijk goed in welke sporthal de wedstrijd wordt gespeeld. Zorg verder dat je tijdig aanwezig bent zodat de wedstrijden op tijd kunnen starten. 
    

20:00 DOS Kampen/Veltman 1 - Nic. 1 De Reeve KAMPEN J. Kamphuis 
18:30 DOS Kampen/Veltman 2 - Regio '72 2 De Reeve KAMPEN H. Kortstra
17:10 DOS Kampen/Veltman 3 - Wageningen 6 De Reeve KAMPEN K. Flinkert
15:35 Devinco 4 - DOS Kampen/Veltman 4 De Scheg DEVENTER
16:00 DOS Kampen/Veltman A1 - Sparta (Zw) A1 De Reeve KAMPEN B. Schreuder
16:00 Sparta (Zw) A2 - DOS Kampen/Veltman A2 Windesheim ZWOLLE
11:00 DOS Kampen/Veltman A3 - Hellas '63 A2 De Reeve KAMPEN W. Brandenburg
14:40 DOS Kampen/Veltman B1 - AVO B1 De Reeve KAMPEN J. van der Veen
13:00 DOS Kampen/Veltman B2 - SDO (W) B1 Cellesbroek KAMPEN M. De Waal
16:20 Unitas/Perspectief B3 - DOS Kampen/Veltman B3 De Sypel HARDERWIJK
12:00 DOS Kampen/Veltman C1 - AVO C1 Cellesbroek KAMPEN E. Schoonhoven
14:00 Sparta (Zw) C1 - DOS Kampen/Veltman C2 Windesheim ZWOLLE
12:00 Rood-Wit C3 - DOS Kampen/Veltman C3 Erica Terpstrahal WEZEP
11:30 Hellas '63 D1 - DOS Kampen/Veltman D1 De Brake NUNSPEET
12:00 Sparta (Zw) D3 - DOS Kampen/Veltman D2 Windesheim ZWOLLE
11:00 Exakwa D6 - DOS Kampen/Veltman D3 De Koploper LELYSTAD
10:00 DOS Kampen/Veltman E1 - Elburg E3 De Reeve KAMPEN L. Plender
10:00 DOS Kampen/Veltman E2 - Elburg E4 De Reeve KAMPEN A. Kok
09:00 DOS Kampen/Veltman F1 - Elburg F1 De Reeve KAMPEN Z. Meijer
09:00 DOS Kampen/Veltman F2 - Sparta (Zw) F2 De Reeve KAMPEN S. De Ruiter

 

Sponsors

Opgave Pokertoernooi 2019

Klik hier om je op te geven voor het Pokertoernooi.

Geef van elke deelnemers duidelijk voor- en achternaam op. Daarnaast graag emailadres en 06 nummer vermelden.

Privacy protocol

Er is op dit moment een privacy protocol beschikbaar. Klik hier voor de link.

 

 

 

Trainingsuren zaal 2019-2020

Sponsors