Update - Oefenprogramma zaal 2018-2019

23-10-2018

Het duurt nog even voordat de zaalcompetitie gaat starten echter het is goed om alvast in je agenda de oefenwedstrijden te noteren. 

Zaterdag 3 november
Sporthal Cellesbroek   Adres:  Akelei 1    8265  KA  Kampen

F1 - E2 - E3 09.30 uur Clinic gegeven door Denise Eenkhoorn
E1 - D1 11.00 uur Clinic gegeven door Denise Eenkhoorn


Uitwedstrijden

A2 16.15 uur De Meeuwen A3 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
A3 15.00 uur De Meeuwen A4 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
B2 14.00 uur De Meeuwen B2 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
C1 13.00 uur De Meeuwen C1 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
C2 12.00 uur De Meeuwen C4 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
C3 11.00 uur De Meeuwen C6 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
D2 10.00 uur De Meeuwen D4 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
B1  11.30 uur Mid Fryslan B1 Tjallinga 2   9001 LB  Grou   ( Zaal opent pas om 11 uur )


Zaterdag 10 november

Sporthal De Reeve.   Adres: Horstsingel 1  Kampen

S4 19.50-21.00 uur Sparta (Zw) S4
S5 18.40-19.50 uur De Meeuwen 5
A1 17.30-18.40 uur Sparta (N) A1
B1 16.20-17.30 uur Drachtenv/d Wiel B1
B3 15.20-16.20 uur Sparta (N)B2
C1 14.20-15.20 uur Drachtenv/d Wiel C1
C2 13.20-14.20 uur DVO C3
C3 12.20-13.20 uur DVO C5
D1 11.20-12.20 uur De Meeuwen D2
D2 10.20-11.20 uur Sparta (N) D3
E3 09.30-10.20 uur Sparta (N) E5
F1 09.30-10.20 uur De Meeuwen F1

 
Uitwedstrijden

S1 16.40 uur Tweemaal Zes S1
S2 15.10 uur Tweemaal Zes S2
S3 17.35 uur DVO S5 Sportpark "De Eikelhof"  Adres:  Achterstraat 1 6721 VM Bennekom
A2 13.45 uur Oost-Arhnem A2 Sporthal Valkenhuizen hal 5   Adres: Beukenlaan 15 6823 MH Arhnem
A3 13.15 uur Sparta (N) A3 Sporthal Corlaer  Adres: Henri Nouwenstraat 4 3863 HV Nijkerk
B2 12.15 uur Sparta (N) B1 Sporthal Corlaer  Adres: Henri Nouwenstraat 4 3863 HV Nijkerk
B4 14.00 uur De Meeuwen B3 De Meeuwenhal.  Adres : Halvinkhuizerweg 82   Putten
D1 15.30 uur Juventa D1 Sporthal De Beek  Adres : Hondsdraf 38 Hardenberg
E1 12.30 uur DVO E2   3 Kamp Sportpark "De Eikelhof"  Adres:   Achterstraat 1 6721 VM Bennekom
E2 12.30 uur DVO E3   3 Kamp Sportpark "De Eikelhof"  Adres:   Achterstraat 1 6721 VM Bennekom


Zaterdag 17 november

Sporthal Cellesbroek   Adres:  Akelei 1    8265  KA  Kampen

S3 15.45-16.55 uur Sparta (Zw) S3
A2 14.35-15.45 uur DVO A4
B2 13.35-14.35 uur DVO B3
B4 12.35-13.35 uur DVO B4
C3 11.35-12.35 uur Sparta (N) C3
D2 10.35-11.35 uur Rood-wit D3
E1 10.00-10.35 uur Sparta (Zw) E1
E2 10.00-10.30 uur Sparta (Zw) E2

 

Uitwedstrijden

S1 18.30 uur ODIK S1
S2 17.00 uur ODIK S2
S4 19.10 uur Exakwa S3 Sporthal De Koploper   Adres: Badweg 21 8223 PA Lelystad
S5 18.00 uur Wolderwijd S1 KV Wolderwijd Adres : Horsterweg 202a 3893 AA Zeewolde
A1 14.00 uur Dindoa A2 Dindoa-Hal  Adres : Watervalweg 170 3853 PT Ermelo
A3 18.30 uur ZKC'19 Zuidwolde
B3 17.00 uur Exakwa B2 Sporthal De Koploper   Adres: Badweg 21 8223 PA Lelystad
C1 11.00 uur Rood-wit C1 Erica Terpstrahal  Adres: Rondweg 1 8091XA Wezep
C2 15.00 uur + 16.00 uur Wolderwijd C1    3 Kamp KV Wolderwijd Adres : Horsterweg 202a 3893 AA Zeewolde
D1 12.15 uur Sparta (N) D1 Sporthal Watergoor. Adres: Watergoorweg 44 3861 MA Nijkerk

 

Sponsors

Nominaties d'Oscars

Via onderstaande link kun je vrijwilligers nomineren voor d'Oscars:

Klik hier om te nomineren

 

Privacy protocol

Er is op dit moment een privacy protocol beschikbaar. Klik hier voor de link.

 

 

 

Sponsors