e-mail telefoonnr
Voorzitter Therry Eenkhoorn voorzitter@kvdoskampen.nl 06 - 306 47 677
Secretaris Erwin van Dijk secretaris@kvdoskampen.nl 06 - 237 22 297
Penningmeester Robin Kok penningmeester@kvdoskampen.nl 06 - 200 06 961
Lid PR & Communicatie   pr@kvdoskampen.nl  
Lid Sponsorcommissie Jan Plender sponsorcommissie@kvdoskampen.nl 06 - 101 26 690
Lid Technischecommissie Nynke Links/Rianne Bos technischecommissie@kvdoskampen.nl    
 
Lid Activiteitencommissie Lammert Bastiaan ac@kvdoskampen.nl  
Lid Kantinecommissie Lammert Bastiaan kantinecommissie@kvdoskampen.nl
 

 

 

Aanmelden nieuwsbrief

Wil jij ook de nieuwsbrief ontvangen en sta je nog niet in de mailingslijst. Klik dan hier en meld je voor deze nieuwsbrief aan. Ook vind je hier de oude nieuwsbrieven.

Korfbal rokjes

Via de vereniging is het mogelijk om een hoge kwaliteit korfbal rokje te kopen tegen inkoopsprijs. Voor informatie kan je contact opnemen met Hermien Klos, 038-3318938.